Skorpionas horoskopas

Savybės

Stiprybės: Išradingumas, drąsa, aistringumas, užsispyrimas, ištikimybė

Silpnybės: nepasitikėjimas, pavydumas, paslaptingumas, aršumas

Mėgstami dalykai: tiesa, faktai, erzinimas, laiko patikrinti draugai

Nemėgstami dalykai: nesąžiningumas, paslapčių atskleidimas, pasyvūs žmonės

Skorpionai iš prigimties yra itin aistringi ir kategoriški žmonės. Jie ryžtingi, valingi ir niekuomet nenuleis rankų tol, kol išsiaiškins tiesą. Tai garantuoti lyderiai, visada suprantantys realią padėtį.

Skorpionas yra Vandens stichijai priklausantis ženklas, gyvenantis tam, kad patirtų ir išreikštų kuo daugiau emocijų. Jausmingumas Skorpionams itin svarbus. Be to, šiam žmogui galite patikėti visas savo paslaptis ir būti tikri, jog daugiau niekas apie jas nesužinos.

Skorpionai yra žinomi dėl jų užtikrinto ir šalto būdo. Žmonės dažnai sako, kad kūdikiai Skorpionai gimsta sunkūs, nes iškart gerai supranta visatos taisykles. Todėl kartais šio ženklo atstovai gali elgtis ar netgi atrodyti taip, lyg būtų vyresni nei iš tiesų yra. Skorpionai puikiai sugeba vadovauti, nes jie drąsūs ir atsakingai domisi tuo, ką daro. Jie nekenčia nesąžiningumo, gali būti labai pavydūs ir įtarūs, todėl dažnai jiems reikia išmokti prisitaikyti prie skirtingų žmonių.

KARJERA

Skorpionai yra nepralenkiami vadovaujant, sprendžiant ir kažką kuriant. Kai po šiuo gimęs žmogus nusistato tikslą, nebėra kelio atgal, jis veda tik pirmyn. Jie puikiai sprendžia užduotis, kurioms reikalingas kruopštus ir atsakingumo reikalaujantis atsakymas. Jų sugebėjimas sutelkti ryžtą paverčia juos labai galingais vadovais. Į darbą jie eina dirbti, o ne ieškoti draugų, tad niekada darbinių reikalų nesupins su jokiomis draugystėmis. Tačiau Skorpionas gerbia kitus žmones, todėl tikisi, kad ir jis bus gerbiamas.

Tokiam galingam Zodiako ženklui tinka tokios profesijos kaip mokslininkas, gydytojas, tyrėjas, buriuotojas, detektyvas, policininkas, verslininkas ar psichologas.

Temai pasisukus apie pinigus, Skorpionai yra gana drausmingi, kalbant apie išlaidavimą. Jie linkę pataupyti, o siekdami geresnės finansinės padėties, nesibaido ir sunkaus darbo. Pinigai jiems reiškia saugumą ir Skorpionai dievina juos kontroliuoti, o tai reiškia, kad jie ir puikūs investuotojai.

MEILĖ

Skorpionas yra pats jausmingiausias Zodiako ženklas. Jie itin aistringi ir intymumas jiems ypač svarbus. Šalia savęs šio ženklo atstovai nori matyti protingą ir sąžiningą partnerį. Kai Skorpionas iš tiesų įsimyli, tampa ypatingai atsidavusiu ir ištikimu. Tačiau naujų santykių užmezgimas kartais atima labai daug laiko ir iš jų pačių ir iš jų širdį siekiančių užkariauti partnerių, nes Skorpionas į jausmus žiūri ypač atsakingai ir įsipareigoja tik tuomet, kai jaučia stiprų pasitikėjimą ir pagarbą antrajai pusei.

KAIP SUŽAVĖTI VYRĄ SKORPIONĄ

Išmokti patraukti vyro Skorpiono dėmesį nėra lengva. Jie yra itin kategoriški, užsispyrę, pasitikintys savimi ir labai konkurencingi. Vienos iš pagrindinių jų silpnybių yra tai, kad šie vyrai neretai tampa maniakiškai apsėsti, impulsyvūs ir ypatingai pavydūs. Siekiant Skorpiono širdies jūs turėsite aplink save išlaikyti paslapties šydą, nes šie vyrai turi įgimtą susidomėjimą žaidimais, tad teks nemažai paplušėti norint išlaikyti jo dėmesį.

Viskas šiems vyrams sukasi aplink iššūkius ir tikslų siekimą, todėl neverta sudaryti lengvas sąlygas jus pasiekti - vaidinkite sunkiai prieinamą. Neužmirškite, kad nuoširdumas, atvirumas ir meilumas Skorpionams labai svarbus. Juos traukia pasitikinčios savimi ir flirtuojančios asmenybės. Žinoma, siekiant Skorpiono širdies, jis turi jausti daugiau nei tik fizinį potraukį tam, kad leistųsi būti pažabotas. Jiems svarbu ir emocinis ryšys, nes tai pats jausmingiausias Zodiako ženklas. Patariama net nebandyti kontroliuoti Skopionų, nes šiems vyrams visada reikia būti pagrindiniu vedliu santykiuose.

KAIP SUŽAVĖTI MOTERĮ SKORPIONĄ

Skorpiono asmenybė yra sudėtinga, bet tuo pačiu ir patraukli. Moterys Skorpionės yra paslaptingos, seksualios, traukiančios, tačiau tuo pat metu nutolusios ir ramios. Jos turi puikias galimybes gauti viską, ko tik užsimano. Jei norite atkreipti po šiuo Zodiako ženklu gimusios moters dėmesį, turite būti kantrūs ir pasiruošę leisti jai perimti santykių vadeles. Būkite geras klausytojas ir, kai ji kalbės, skirkite tik jai visą savo dėmesį. Pažintis su moterimi Skorpione gali būti išties linksma, bet neleiskite sau galvoti, jog bus lengva užkariauti jos širdį. Tam, kad ji nebegalėtų gyventi be jūsų nei dienos, turėsite skirti daug laiko bei kantrybės. Tačiau įsimylėjusios Skorpionės dėl santykių gali paaukoti viską, ką turi, kartais jos tampa netgi priklausomos nuo savo partnerių. Išlikite sąžiningi ir nepameskite galvos nei vienoje situacijoje, kadangi šios moterys ne iš tų, kuri lengvai atleis ir pamirš nuoskaudas. Be to, jos yra itin smalsios, tad norėdami matyti savo Skorpionę laimingą, turėsite nuolatos atrasti būdų, kaip patenkinti jos smalsumą. Jei leisite jai išlaikyti savo išdidumą, ji greitai ims jus gerbti.

Įgimtas blogis

Skorpionus valdo Plutonas, mirties, galios ir transformacijos planeta. Jie mėgsta galingus žaidimus, o kartais po šiuo ženklu gimę žmonės tiesiog sumaišo gyvenimo kortas vien tam, kad patikrintų aplinkinių ištikimybę. Visgi giliai širdyje Skorpionai yra jautrūs ir rūpestingi, tačiau šias savybes jie laiko silpnumo išraiška. Tad, vos pajutę užplūstančias švelnias emocijas, Skorpionai ims ieškoti kaltų ir sieks keršto.